Dahua PFT3900 SFP Module Multi-mode 850nm LC 2km/100Mbps - HAshop.nl
nl
0

Er zijn nog geen producten in jouw winkelwagen geplaatst.

X

Er zijn nog geen producten in jouw winkelwagen geplaatst.

Dahua PFT3900 SFP Module Multi-mode
Dahua PFT3900 SFP Module Multi-mode
0 Reviews | Review toevoegen

Dahua PFT3900 SFP Module Multi-mode 850nm LC 2km/100Mbps

Verzendkosten

€ 4,95 

3-5 werkdagen

€ 34,95 *
Prijs per stuk

 

Aantal: 
Bestellen
Op verlanglijst
 

Wilt u meer weten over dit product?

Vraag het ons

Dahua PFT3900 SFP Module Multi-mode 850nm LC 2km/100Mbps

De Dahua PFT3900 is een multi-mode SFP module die geschikt is om afstanden te overbruggen tot 2KM met 100Mbps.

Specificaties:

  • Snelheid: 100Mbps
  • Interface: LC
  • Maximale afstand: 2KM
  • Transmissie: Multi-mode
  • Golflengte: 850nm

Sorteren op:

Review toevoegen

Deze review wordt niet direct geplaatst omdat deze eerst  goedgekeurd moet worden door de beheerder. Wanneer deze review goedgekeurd is, verschijnt hij op deze pagina.

Geen reviews gevonden.

Stel een vraag over dit product

Velden met een * zijn verplicht om in te vullen.

Jouw vraag is verzonden! Bedankt.

We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.

Laatst bekeken producten
Deze website gebruikt cookies voor het personaliseren van advertenties.
Meer informatie hierover lees je in ons privacy beleid.
Accepteer geselecteerde cookies
Al onze prijzen zijn inclusief BTW.